inside-a-stylish-french-restaurant-M5XGN

Sınırsız Konsept

İş toplantıları, tematik organizasyonlar, doktor uzmanlık sınavı organizasyonları, doğum günü partileri, açılış kokteylleri, şirket kutlamaları vb. çeşitli etkinlikler için farklı ürün yelpazemizle haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Sizlere özel hazırladığımız menülerimizle; sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılıyor, dilerseniz servisini de yapıyoruz.

 

Size Özel Menüler

Menülerimizde yer alan tüm ürünlerimiz kendi üretimimiz olup; börek çeşitlerinden tartlara, kanepelerden keklere, salatalardan ızgaralara leziz ürün yelpazemizle ve tecrübeli kadromuzla yanınızdayız.Ev yapımı ve katkısız ürünlerimizle sizlerin ve misafirlerinizin yanında yer almaktan gurur duyuyor, İzmir'e yıllardır lezzet sunuyoruz.

cakes-and-desserts-PUASVWB.jpg
BERKAN the-waiter-puts-snacks-on-a-buffe

Profesyonel Servis

Davetlerinizin en önemli unsurlarından biri olan servis için de yanınızdayız. Uzman ve deneyimli personelimizle mutlu anlarınıza ortak oluyor, mekan ve zaman sınırlaması olmadan organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Indoor ve outdoor dahil tüm etkinlikleriniz için haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermekteyiz.