inside-a-stylish-french-restaurant-M5XGN
inside-a-stylish-french-restaurant-M5XGN
Sınırsız Konsept

İş toplantıları, tematik organizasyonlar, doktor uzmanlık sınavı organizasyonları, doğum günü partileri, açılış kokteylleri, şirket kutlamaları vb. çeşitli etkinlikler için farklı ürün yelpazemizle haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Sizlere özel hazırladığımız menülerimizle; sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılıyor, dilerseniz servisini de yapıyoruz.

 

 

Kuruluş aşamasından faaliyete geçeceğiniz sürece kadar; risk analizi, ürün temin ve lojistiği, personel  eğitimi ve sürdürülebilir yönetim standartizasyonu gibi konularda tecrübemiz ve uzman kadromuzla sizlerin yanındayız.

Size Özel Menüler

Menülerimizde yer alan tüm ürünlerimiz kendi üretimimiz olup; börek çeşitlerinden tartlara, kanepelerden keklere, salatalardan ızgaralara leziz ürün yelpazemizle ve tecrübeli kadromuzla yanınızdayız.El yapımı ve katkısız ürünlerimizle sizlerin ve misafirlerinizin yanında yer almaktan gurur duyuyor, İzmir'e yıllardır lezzet sunuyoruz.

 

Geleneksel ürünlerimizin yanı sıra; Dünya mutfaklarının da çeşitli lezzetlerinin üretimini yapıyor, yeni lezzetleri müşterilerimize sunuyoruz. '' Fırın Kafe'' olarak adlandırdığımız bu konseptte; müşterilerimiz için farklı soğuk ve sıcak içeçek alternatifleri de sunarak, kafelerimizi sohbetler ve buluşmalar için de birer cazibe merkezi haline getiriyoruz. 

cakes-and-desserts-PUASVWB.jpg
 
Profesyonel Servis

Davetlerinizin en önemli unsurlarından biri olan servis için de yanınızdayız. Uzman ve deneyimli personelimizle mutlu anlarınıza ortak oluyor, mekan ve zaman sınırlaması olmadan organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Indoor ve outdoor dahil tüm etkinlikleriniz için haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermekteyiz.

 

Uzman kadromuz, tecrübemiz ve operasyon desteğimizle sizlerin daima yanındayız. Teyzem Börek ailesinin bir üyesi olmak için sizleri de görüşmeye bekleriz. 

 

 

Detaylı bilgi için

franchise@teyzemborek.com