bigstock--135527858-min.jpg
Two Men Shaking Hands
İlk Adım ve Analiz

Teyzem Börek olarak oluşturduğumuz franchising sisteminde; gerek tecrübesiz girişimciler gerekse sektör tecrübesi bulunan girişimciler için sonsuz fırsatlar sunuyoruz. Yaptığınız yatırımların çok kısa sürede dönüşünü sağlarken, riskleri azaltılmış bir işletmeye sahip olarak kendi işinizin patronu olacaksınız. Sizlerle gerçekleştirdiğimiz ön görüşmelerde; detaylı sektör analizleri ve finansal verileri paylaşarak, sahip olacağınız işletmeye dair bütün sorularınızı cevaplandırmış oluyoruz. 

 

 

Kuruluş aşamasından faaliyete geçeceğiniz sürece kadar; risk analizi, ürün temin ve lojistiği, personel  eğitimi ve sürdürülebilir yönetim standartizasyonu gibi konularda tecrübemiz ve uzman kadromuzla sizlerin yanındayız.

Fırın Kafe Konsepti

Müşterilerimize börek çeşitlerinden kurabiyelere, poğaça ve kiflalardan keklere kadar farklı ürün yelpazemizle hizmet veriyoruz. Özenle hazırlanan menümüz, farklı tatları içinde barındırmakta ve geniş bir hedef kitleye hitap edecek şekilde her geçen gün düzenli olarak güncellenmektedir. Üretim ve servisini yaptığımız ürünlerin tazeliği ve fabrikasyon üretim olmaması, kalıcı müşteri memnuniyeti olarak bizlere ve siz girişimcilere kısa süre içerisinde dönmektedir.

 

Geleneksel ürünlerimizin yanı sıra; Dünya mutfaklarının da çeşitli lezzetlerinin üretimini yapıyor, yeni lezzetleri müşterilerimize sunuyoruz. '' Fırın Kafe'' olarak adlandırdığımız bu konseptte; müşterilerimiz için farklı soğuk ve sıcak içeçek alternatifleri de sunarak, kafelerimizi sohbetler ve buluşmalar için de birer cazibe merkezi haline getiriyoruz. 

Pouring Coffee
 
Teyzem Börek-3 kopya (1)-min.jpg
Aileye Hoşgeldiniz

İşletmeniz için doğru lokasyon seçimi ve fizibilite süreçlerinden sonra ön protokol imzalanarak gerekli hazırlıklar için düğmeye basılır. Personel işe alımı ve açılış öncesi eğitim sürecinin  ardından, sizler de her geçen gün büyüyen Teyzem Börek ailesinin bir üyesi olacaksınız.

 

Uzman kadromuz, tecrübemiz ve operasyon desteğimizle sizlerin daima yanındayız. Teyzem Börek ailesinin bir üyesi olmak için sizleri de görüşmeye bekleriz. 

 

 

Detaylı bilgi için

franchise@teyzemborek.com