top of page
bayiback.jpg

30 yıllık tecrübeye yatırım yapın.

Teyzem Börek Bayilik Sistemi, satış noktalarının optimum verim, müşteri memnuniyeti ve karlılığı hedeflenerek geliştirilen; özgün bir menü, Teyzem Börek marka imajı ve markanın stratejik yaklaşımını kapsayan bir sistemdir. 

Bayilik Sistemine iç ve dış tasarım, dekorasyon ve renk sistemi, mobilya ve aksesuarlar, menü ve menü içerikleri, servis alanı teşhir vitrinleri, her türlü pişirme, mutfak, servis, oturma alanı ekipmanları ve yerleşimi, servis formatı, sunulan ürün hizmetlerin kalite ve yeknesaklığı, stok ve yönetim kontrol prosedürleri, eğitim ve danışmanlık, pazarlama ve reklam programları dahildir.

İlk adım

Teyzem Börek olarak oluşturduğumuz franchising sisteminde; gerek tecrübesiz girişimciler gerekse sektör tecrübesi bulunan girişimciler için sonsuz fırsatlar sunuyoruz. Yaptığınız yatırımların çok kısa sürede dönüşünü sağlarken, riskleri azaltılmış bir işletmeye sahip olarak kendi işinizin patronu olacaksınız. Sizlerle gerçekleştirdiğimiz ön görüşmelerde; detaylı sektör analizleri ve finansal verileri paylaşarak, sahip olacağınız işletmeye dair bütün sorularınızı cevaplandırmış oluyoruz. 

 

 

Kuruluş aşamasından faaliyete geçeceğiniz sürece kadar; risk analizi, ürün temin ve lojistiği, personel  eğitimi ve sürdürülebilir yönetim standartizasyonu gibi konularda tecrübemiz ve uzman kadromuzla sizlerin yanındayız

Aramıza Hoşgeldiniz

İşletmeniz için doğru lokasyon seçimi ve fizibilite süreçlerinden sonra ön protokol imzalanarak gerekli hazırlıklar için düğmeye basılır. Personel işe alımı ve açılış öncesi eğitim sürecinin ardından, sizler de her geçen gün büyüyen Teyzem Börek ailesinin bir üyesi olacaksınız.

 

Uzman kadromuz, tecrübemiz ve operasyon desteğimizle sizlerin daima yanındayız. Dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak franchise talebiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Konsept

Müşterilerimize börek çeşitlerinden kurabiyelere, poğaça ve kiflalardan keklere kadar farklı ürün yelpazemizle hizmet veriyoruz. Özenle hazırlanan menümüz, farklı tatları içinde barındırmakta ve geniş bir hedef kitleye hitap edecek şekilde her geçen gün düzenli olarak güncellenmektedir. Üretim ve servisini yaptığımız ürünlerin tazeliği ve fabrikasyon üretim olmaması, kalıcı müşteri memnuniyeti olarak bizlere ve siz girişimcilere kısa süre içerisinde dönmektedir.

 

Geleneksel ürünlerimizin yanı sıra; Dünya mutfaklarının da çeşitli lezzetlerinin üretimini yapıyor, yeni lezzetleri müşterilerimize sunuyoruz. 'Konseptimiz dahilinde müşterilerimiz için farklı soğuk ve sıcak içeçek alternatifleri de sunarak, kafelerimizi sohbetler ve buluşmalar için de birer cazibe merkezi haline getiriyoruz. 

Bayilik başvurusu için

Detaylı bilgi ve başvuru için franchise@teyzemborek.com adresine mail gönderebilir ya da bize 

(0232) 343 33 01 numaralı telefondan

ulaşabilirsiniz.

bayiback.jpg
bottom of page